Získajte bezplatnú ponuku

Do 5 minút vo vašom maili

O firme Rehau

O firme Rehau2020-11-05T23:02:14+01:00

Spoločnosť REHAU v roku 1948 založil Helmut Wagner. Od založenia prešla mnohými zmenami a rozšírila produkciu o nové riešenia a produkty. Dnes má zázemie v 54 krajinách. Od roku 1992 pôsobí firma REHAU aj na Slovensku Rodinný podnik si aj v budúcnosti chce zachovať štatút nezávislosti. Dieťa kladie dôraz na dlhodobé, energeticky šetrné ciele. Centrála spoločnosti Rehau sa zo švajčiarskeho Muri stará o budovanie medzinárodnej úspešnej značky. 

Integrácia poznatkov z troch špecifických oborov podnikania – stavebníctvo, automobilový priemysel a ostatný priemysel – si REHAU dlhoročne udržiava konkurenčnú účinnosť. Je popredným dodávateľom na trhu v oblasti okenných a fasádnych prvkov, podzemného staviteľstva a technického zabezpečenia budov. Ekologickým spracovaním plastov a ich nahradzovaním polymérov otvára nové odvetvie použitia. 

REHAU sa ako dodávateľ a inštalatér vodovodných riešení, ale aj iné potrebné systémy v domácnostiach ( vykurovanie a chladenie )  vyznamenali v desiatkach slovenských domácností. Zavádza do novostavieb aj staršie budovy bezpečne a vysoko kvalitné rozvody vody REHAU je inovátorom aj v tejto oblasti. Dôkazom toho je bezpečnostný systém monitorovania únikov vody RE.GUARD a jedinečný systém riešenia spojok pri vodovodných rozvodoch RAUTITAN.