Systém RAUTITAN predstavuje okrem kvalitných rúrok aj jedinečnú spojovaciu techniku s násuvnou objímkou bez tesniacich krúžkov. Vďaka tomu je systém bezkonkurenčne spoľahlivý a zároveň nezužuje prietok. Napríklad v porovnaní s bežným plasthliníkom spájaným press technikou, ktorá navyše trpí nespoľahlivosťou a zúžením spojov.

Trvalé utesnenie

Pri systéme RAUTITAN úplne odpadá odhrotovanie a kalibrácia rúr. Profesionálne nástroje série RAUTOOL ešte viac uľahčujú inštaláciu. Už pred tlakovou skúškou zaručí jednoduchá vizuálna kontrola istotu odborne vytvoreného spoja. Pri spojoch na vodovodnom potrubí presadzujeme bezpečnosť bez kompromisov. Potrubie RAUTITAN vytvára trvalo tesný spoj a to iba pomocou rúrky, tvarovky a násuvnej objímky A bez O-krúžkov. Vďaka tomu sú eliminované spoje. To v porovnaní s inými inštalačnými systémami neposkytuje predpoklady pre množenie zárodkov. Vysoká tesnosť spojovacej techniky RAUTITAN účinne zabraňuje usadeninám. Skutočnosť oficiálne potvrdil nezávislý výskumný inštitút. Tesniaci prostriedok predstavuje už samotná rúra. Je možné ju okamžite zaťažiť tlakom.

Nová generácia rozvodov vody

Všetko z jedného materiálu

Kompletný systém a všetky komponenty sú v rovnakej kvalite z PEXa a hliníka. Spojky a príslušenstvo z bronzu a najnovších plastov. Výhodou univerzálnej rúry RAUTITAN je tvarová stabilita a pružnosť. V kombinácii s kvalitnou spojovacou technikou ponúka ideálne riešenie v každej situácii. Násuvné objímky z polymérových aj kovových materiálov majú dlhú životnosť a maximálnu spoľahlivosť.

Rozvody RAUTITAN a jeho spojky sú 100 % tesné a kryté 10-ročnou zárukou. Spojka RAUTITAN PX a RAUTITAN MX sú obojstranne rovnaké s centrovacími zarážkami. Dajú sa použiť na inštaláciu pitnej vody aj vykurovania. RAUTITAN flex je použiteľná spolu s priemyselnými rúrkami. Špeciálna mosadz je odolná proti odzinkovaniu.

jednoduchá montáž vodovodných rozvodov RAUTITAN

RE.GUARD je 100% ochrancom Vášho domova, spoznajte ho bližšie!

RE.GUARD je ochrancom Vášho domova, keď ste ďaleko od neho alebo pokojne spíte. Je akýmsi hovorovo detektorom únikov vody. Škody spôsobené únikom vody sú oveľa častejšie a pomerne vysoké. Nedávny prieskum spoločnosti AXA na Slovensku zistil, že až 53 % opýtaných už niekedy muselo riešiť škody spôsobené únikom vody v domácnosti.  RE.GUARD vzniku týchto škôd zabraňuje. Ide o inovatívny systém inteligentného riadenia vody, rozpozná prasknuté potrubie, ako aj najmenšie úniky. Aj vďaka tomu si ho ľudia inštalujú do stoviek domácností.

Zistite viac o RE.GUARD