Získajte bezplatnú ponuku

Do 5 minút vo vašom maili

Rozvody vody RAUTITAN a jeho výhody

Rozvody vody RAUTITAN a jeho výhody2020-10-18T23:11:31+02:00

Spoločnosť REHAU definovala úplne nový štandard potrubí na vodu. Ide o nový spôsob rozvodového systému, ktorý spĺňa najvyššie možné požiadavky na kvalitu vodu. Nedochádza k znečisteniu vody samotným potrubím ani po dlhých rokoch. Voda zostáva čistá. Potrubia RAUTITAN sú stále čisté a bez priesakov.

Roky skúseností

Vodovodný systém RAUTITAN zúročuje desaťročia praxe, výskumov a moderných technológií. Vodovodný rozvodový systém RAUTITAN skombinoval inovatívne materiály, vďaka čomu sa maximálne prispôsobuje potrebám klienta. Pri rekonštrukcii starého potrubia, inštalácii nového a priemyselných riešeniach, umožňuje vybrať najvhodnejší variant a hospodárne ho zrealizovať.

roky skusenosti s rozvodmi vody

Unikátne riešenie

Povrch rozvodového potrubia je v neustálom kontakte s vodou. Preto je práve povrchová úprava vnútorného potrubia základom pre uchovanie kvality a čistoty vody. V tomto segmente ponúka riešenie RAUTITAN jedinečnú výhodu vo forme hladkého povrchu. Sám o sebe účinne zabraňuje usadeninám v potrubnom systéme. Vodovodné potrubie RAUTITAN po nainštalovaní prestane pre vás existovať. Ak sú raz rúry nainštalované, jednoducho zmiznú v stene alebo v podlahe. Nemusíte sa obávať, že ich zabudovanie do priečok sťaží prípadnú výmenu či opravy. Rozvody a spojky RAUTITAN od REHAU sú 100 % tesné. 10-ročná záruka a životnosť pol storočia hovoria sami za seba.

Montáž rozvodov vody RAUTITAN

Dokonale odolné

Klasické oceľové pozinkované potrubia sa ukázali ako úplne nevhodné. Už po pár rokoch dochádza k fatálnej deštrukcii rozvodu bodovou koróziou. To zvyšuje riziko pretekania a prieniku cudzorodých látok do vody. Korózia znižuje kvalitu vody a mení jej chuť a vlastnosti. Pri rozvodoch RAUTITAN oceníte odolný hi-tec materiál rúrok. Ide o sieťovaný polyetylén PE-Xa. Vo vylepšenej verzii obohatený o kombináciu s hliníkom. Čo pri dostatočnej hrúbke vedie k vysokej bezpečnosti. Technológia RAUTITAN je odolná proti chybám a nezávislá od nešikovnosti inštalatéra. Môžete sa na 100 % spoľahnúť, že nebudete mať žiadne problémy s vodou. Všetky materiály podliehajú prísnym kontrolám. Sú certifikované na použitie v kontakte s pitnou vodou.

Dokonale odolné Rozvody vody rautitan

VÝHODY v skratke

Inštalácia vodovodného systému RAUTITAN prináša úplne nový rozmer do vášho domova. RAUTITAN garantuje, že voda v systéme bude rovnakej kvality ako vám ju dodá vodovodná spoločnosť. Pri riešení sa môžete spoľahnúť na:

  • zaručene čistú 
  • bezpečnú inštaláciu bez náchylnosti na chyby pri montáži
  • životnosť viac ako 50 rokov
  • odolnosť voči korózii
  • 100 % nemeckú kvalitu.

RAUTITAN zabezpečuje nielen vysokú kvalitu vody v domácnosti, ale je aj významným bonusom nehnuteľnosti. Kvalitný systém pri predaji zvyšuje cenu nehnuteľnosti. Kupujúci vie, že nemusí meniť rozvody a voda je kvalitná na pitie, sprchovanie aj varenie.

VÝHODY rautitan v skratke

RE.GUARD je 100% ochráncem vašeho domova, poznejte ho blíž!

RE.GUARD je ochráncem vašeho domova, když jste od něj daleko nebo poklidně spíte. Je hovorově jakýmsi detektorem úniků vody. Škody způsobené únikem vody jsou mnohem častější a poměrně vysoké. Nedávný průzkum společnosti AXA v České republice zjistil, že až 52 % dotázaných už někdy muselo řešit škody způsobené únikem vody v domácnosti. RE.GUARD vzniku těchto škod zabraňuje. Jedná se o inovativní systém inteligentního řízení vody, rozpozná prasklé potrubí i ty nejmenší úniky. I díky tomu si ho lidé instalují do stovek domácností.

Zjistěte víc o RE.GUARD